Gościem  ubiegłotygodniowego programu „Parkiet TV” poświęconego problemowi piramid finansowych był mec. Patryk Przeździecki.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo, przede wszystkim ze względu na jego edukacyjny charakter. Dowiecie się Państwo z niego m.in. jak nie wpaść w sidła polskich piramid finansowych nowego typu, działających globalnie. Dlaczego firmy takie jak: Futurenet i FuturenetAdPro, Omega Best, Hybryd Cycler, Alternet & Adblast, Team-Coin, EXP Asset zostały zakwalifikowane przez Prezesa UOKiK jako potencjalne piramidy finansowe mogące doprowadzić ludność do poważnych szkód mająktowych? Czy i jak można rozpoznać piramidę finansową? Jak wyglądają śledztwa prokuratorskie prowadzone przeciwko twórcom piramid? Czy jako społeczeństwo wyciągnęliśmy wnioski ze sprawy Amber Gold? A także i o tym, dlaczego polskie prawo sprzyja powstawaniu i promowaniu piramid finansowych i czy w związku z tym konieczne są zmiany prawa?

Uwaga, pewne tezy wygłoszone w progamie mogą wydawać się szokujące, a wręcz niewiarygodne – są jednak ze wszech miar prawdziwe!

 

 

Poniżej zapis fragmentu wywiadu red. Piotra Zająca z Patrykiem Przeździeckim opublikowanego na łamach „Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet”, zatytułowanego: „Jak polskie prawo sprzyja powstawaniu piramid”?

canvas canvas2

mec. P. Przeździecki w „Parkiet TV” o piramidach finansowych
Tagi: