Do Kancelarii zgłaszają się osoby, które powierzyły środki finansowe spółce „Maxi Services” Ltd. obsługującej platformę inwestycyjną MaxiTrade: https://maxitrade.com;  https://en.maximarkets.org; www.umarkets.com/en

Platforma umożliwia handel na instrumentach CFD opartych o kursy najpopularniejszych walut wirtualnych takich jak Bitcoin, Ethereum, Ripple itd., a także na innych walorach.

Klienci są nakłaniani do współpracy obietnicami wysokich (nawet kilkuset procentowych) zysków w skali miesiąca dzięki zastosowaniu automatycznych systemów transakcyjnych . Uczulamy, iż regularne osiąganie tej wysokości stopy zwrotu z inwestycji na instrumentach CFD jest niemożliwe, niezależnie czy transakcje zawierane są algorytmicznie, czy też manualnie.

Ze zgromadzonych przez nas informacji wynika, iż spółka defrauduje środki ludności m.in. poprzez zawieranie nieautoryzowanych transakcji na rachunkach klientów prowadzących do strat.

Ponadto spółka nie posiada zezwolenia na prowadzenie działalności maklerskiej na terenie RP ani Unii Europejskiej, co w powiązaniu z pro-aktywnym werbowaniem klientów może stanowić czyn zabroniony pod groźbą kary.

Spółka „Maxi Services Belize” Ltd. figuruje na liście ostrzeżeń publicznych ASIC (australijski odpowiednik KNF).

Osoby poszkodowane, które utraciły kwoty powyżej 10 tys. USD proszone są o pilny kontakt: [email protected] lub telefoniczny +48 537737007.

 

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU: Uwaga! „MAXITRADE” na Liście Ostrzeżeń Publicznych KNF!

 

MaxiTrade / Maxi Services Ltd. – ostrzeżenie!
Tagi: