Z powodu rosnącej liczby skarg kierowanych przez klientów CFD1000, Vortex Assets i FX Imperium ostrzegamy przed powierzaniem środków finansowych wskazanym podmiotom oferującym inwestowanie na platformach obrotu instrumentami finansowymi, w tym instrumentami typu forex. Żaden z wyżej wymienionych podmiotów nie posiada zezwolenia na prowadzenie działalności maklerskiej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej ani Unii Europejskiej. Ponadto CFD1000 oraz Vortex Assets figurują na liście ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego. Prokuratura prowadzi liczne postępowania karane w związku z działalnością wspomnianych firm na szkodę polskich klientów.

Broker o nazwie FX Imperium był już w przeszłości wykorzystywany do nielegalnej działalności maklerskiej przez środowiska przestępcze związane z  Eyalem P. (obecnie przebywa w areszcie). Prokuratura Okręgowa w Warszawie przedstawiła Eyalowi P. zarzuty doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wielkiej wartości oraz prowadzenia działalności maklerskiej bez zezwolenia na szkodę klientów Alpha Finex. O sprawie pisaliśmy w lutym br.

* * *

Nie jesteś pewien czy twój broker jest godny zaufania? Poznaj techniki oszukańczych firm inwestycyjnych i nie daj się nabrać. Zapoznaj się z programem „Chodzi o Pieniądze” w TVP1 z 5.12.2016 r. Do obejrzenia na stronie TVP: https://vod.tvp.pl/video/chodzi-o-pieniadze,05122016,28203100

Jeżeli utraciłeś swoje środki na skutek współpracy z wymienionymi podmiotami lub zauważyłeś jakiekolwiek niepokojące działania ze strony brokera, pilnie skontaktuj się z Kancelarią: [email protected] lub telefonicznie.  

FX Imperium, CFD1000, Vortex Assets – Ostrzeżenie!